hurtownia-kawon.pl

O hurtowni

Najwyższa jakość, najniższa cena

Oferujemy owoce i warzywa w przystępnych cenach, a co najważniejsze bardzo dobrej jakości. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z hurtownią warzyw i owoców to dobrze trafiłeś. Lębork to miejsce gdzie znajduje się siedziba naszej firmy.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy z Hurtownią Owocowo- Warzywną KAWON w Lęborku. Stoi za nami 15 lat doświadczenia w dostarczaniu warzyw i owoców, a naszą wizytówką jest stała świeżość towaru i atrakcyjne warunki cenowe. Dzięki temu, że działamy na rynku od 1998 roku, udało nam się nawiązać sieć kontaktów z najlepszymi producentami. Daje nam to możliwość stałego poszerzania asortymentu oraz nabywania najwyższej klasy towaru po bardzo korzystnych cenach i dostosowywania go do potrzeb naszych klientów. Staramy się zapewnić każdemu klientowi indywidualne podejście, oferując fachowe doradztwo i przyjemną atmosferę zakupów.

Stały rozwój

Nie ustajemy jednak w działaniach na rzecz rozwoju firmy. Dokładamy starań, aby móc zapewnić Państwu najlepsze rozwiązania na rynku. Wciąż nawiązujemy nowe kontakty handlowe, szkolimy personel oraz doskonalimy nasze zaplecze magazynowe i przewozowe. Pragniemy dostarczać Państwu nie tylko towar najwyższej jakości, ale również fachowo pomagać przy jego wyborze. Gwarantujemy atrakcyjne rabaty i upusty oraz możliwość poszerzenia oferty o wyspecjalizowane produkty dostosowane do potrzeb Państwa kuchni. Niskie ceny oraz gwarancja jakości towaru, to niekwestionowane zalety.

Przejdź do góry strony